Oleme kogenud treppide valmistajad, kes usuvad, et trepp ei ole lihtsalt funktsionaalne element, vaid võib olla ka tõeline kunstiteos, mis annab teie kodule isikupära ja elegantsi.

Meie meistrid on treppide valmistamise valdkonnas tõelised eksperdid, kes omavad aastakümnetepikkust kogemust.  Kasutame vaid parima kvaliteediga materjale, tagades, et meie trepid mitte ainult ei näe head välja, vaid peavad vastu pikaajalisele kasutamisele.
Iga projekt on meie jaoks ainulaadne. Töötame koos kliendiga, et mõista tema soove ja luua trepp, mis täpselt peegeldab tellija maitset ja vajadusi.

Valminud töödega saad tutvuda siin.

Lisaks treppidele valmistame eritellimusel mööblit ning pakume muid oskustöödega seotud teenuseid ja tooteid.
Eritellimusmööbel on suurepärane võimalus neile, kes otsivad ainulaadset ja isikupärast sisustust. See võib hõlmata kõike alates köögimööblist ja garderoobidest kuni elutoamööbli ja kontorimööblini.Meie eeliseks on võimekus teha kvaliteetseid puidu-, metalli- ja klaasitöid. Roostevaba metallist piirded, kvaliteetne puitmaterjal koos oskuslikult paigaldatud klaaselementidega.
Soovite kumerate klaasidega piirdeid, keerdtrepile sobivat väärispuidust käsipuud või roostevabadetaile, siis saab seda meie käest tellida.